menu główne
zobacz też
O Firmie

FUH „HUB TECH SERVICE” jest firmą usługową, która powstała jako efekt rosnącego zapotrzebowania na wyspecjalizowane naprawy serwisowe urządzeń takich firm jak:

Stworzyli ją ludzie z ogromnym doświadczeniem, zdobytym w trakcie wielu lat pracy w branży wodno-ściekowej, bazujący na wiedzy nabytej podczas wielu szkoleń m.in. w głównej bazie serwisowej f-my Huber Technology zlokalizowanej w Berching/Erasbach, Niemcy oraz podczas wspólnych warsztatów technicznych z pracownikami serwisu f-my Preseco Szwecja. Te doświadczenia przekładają się w prosty sposób na profesjonalizm i jakość prowadzonych przez nas usług. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie napraw i doradztwa. Jesteśmy firmą nastawioną na spełnianie oczekiwań naszych klientów i chętnie podejmujemy się nowych wyzwań.

 

 

Serwis posiada własny magazyn części zamiennych, a jego centralne położenie w Płocku umożliwia szybki dojazd do każdego serwisowanego urządzenia w Polsce. Nasza firma oferuje części zamienne renomowanych firm będących jednocześnie kooperantami f-my Huber Technology np. MINK-BURSTEN Gmbh – szczotki techniczne, BAUER Gmbh - motoreduktory, BURKERT – elektrozawory, GEMU – rotametry, SEEPEX – pompy, SKF– łożyska, SIEMENS – automatyka.

 

 

ostatnie referencje
certyfikaty
© HUB-TECH 2019